Přiznejte si odmítnutí

Zaregistrovala jste muže, po jehož pozornosti vyloženě toužíte. Jak jej ale zaujmout? Řešení je velmi snadné.

Lovec vs. kořist

Ženy chtějí být dobývány a loveny, alespoň se to po dlouhá léta tvrdí. Když se ale objeví muž, kterému by se žena ráda dostala pod kůži, na toto pravidlo se zapomíná. Respektive, žena na něj zapomíná. A to je velká škoda.

Přiznejte si neúspěchženy často pláčou když prohrají svůj boj o muže

Nikoho neoslovíte přehnanou snahou. Horlivé snažení snadno a navíc velmi rychle přebije ženskost, svůdnost, jemnost a takt. Snad žádného muže neohromíte neodbytností a vlezlostí. Pokud o vaši společnost nestojí, nevtírejte se do jeho přízně za každou cenu. Naučte se správně odhadovat situaci. Každá žena by měla být rozhodně schopná přiznat si, že o ni muž nejeví zájem. Snadno to rozpoznáte, hůř se to ale sobě samotné přiznává. Není žádnou ostudou vyklidit pole, když neznámý muž nijak nereaguje. Ostudu si můžete uříznout naopak v případě, kdy špatně vyhodnotíte, nebo si nechcete uvědomit a přiznat jeho odmítavé chování.

Hlavu vzhůru a čelem vzad

Pokud je tomu opravdu tak, že o vás neznámý muž nejeví zájem a zůstane tak i nadále neznámým, vzdejte to, pokud cítíte, že je to nutné. Porážku si přiznejte a nedělejte z toho tragédii. Ani tragikomické výlevy a scény nejsou to pravé ořechové. Mlčky se ztraťte z jeho dohledu a nesnažte se ho trestat, nebo si hrát na ukřivděnou. Opravdovému muži to stejně bude úplně jedno. Pokud jste jej neoslovila vy sama předtím, takto jej určitě neoslovíte ani potom.

Nežijte neúspěchem

Ponaučte se z neúspěchu a považujte jej za zkušenost. Neomílejte si však sama pro sebe neustále všechna, proč, co a jak jste udělala špatně. Jděte dál. Důvodů, proč jste neuspěla, mohla být celá řada. Pokud vám muž otevřeně nenaservíroval, co se děje a neděje, pak nemá nejmenší smysl se tím nadále zaobírat.