Před mužem se nepřetvařujte

Každá žena je na svou adresu kritická. Některá má problém s kily do plusu, jiná do mínusu, blondýna by ráda tmavší odstín vlasů, černovláska by zase ocenila světlejší podtón, zelenooká by se chtěla pyšnit pohledem očí hnědých a zelenooká zase opačně. Každá máme něco. A každá jsme originál. A originál si zaslouží vyniknout.

Honba za dokonalostí je doménou žen

Žádná z nás není dokonalá a nikdy tomu tak nebude. Muži to vědí lépe, než ženy. Zbytečně tak muže podceňujeme, když samy sebe honíme za dokonalostí. Oni nestojí o originál, který je pouhá póza. A co je horší? Jednou se na to jistě přijde. Žádnou z žen nebude bavit si do nekonečna hrát na něco, čím ve skutečnosti není.

Nepřetvařujte se

ženy rády předstírají něco, co ve skutečnosti nejsouA proto si zakažte pózu. Ať je v začátku sebevíc přitažlivá a líbivá. Berte sebe samu takovou, jaká jste a využijte toho ve svůj prospěch. A to absolutně. Když přijmete sebe samu jako takovou, bude to znát. Samozřejmě se můžete neustále zdokonalovat ve všech ohledech, ale na přetvářku a sešněrovanost zapomeňte. Vy sama se rozhodně nebudete cítit dobře. A to je také poznat. Přirovnat se to dá jednoduše ke špatně padnoucímu oblečení. Chcete tyhle džíny jen proto, že jsou dokonale úžasné? Dobře. Na ramínku snad. Ale koupíte si je i přesto, že jsou Vám o 3 čísla menší? Za chůze škrtí, stahují, lístek kouše, nohavice jsou krátké. Takový pohled je nehezký. A tak nějak dopadnete i s přetvářkou a zapíráním sebe sama.

Buďte svá

Každá jsme nějaká. A to si uvědomte. Každá z nás je unikát. Proto tak k sobě přistupujme. I muž, na kterého byste ráda zapůsobila k vám tak bude přistupovat. Ale nechtějte po něm něco, co sama nedokážete.