Jak mít šťastného chlapa

Najít toho pravého, bývá většinou pořádný oříšek. Neméně úsilí stojí Váš vztah udržet. V prvních měsících je jasné, po čem váš pan dokonalý touží – jen po vás. Časem se však jeho touhy rozšiřují na řadu dalších maličkostí, které mu dělají radost ke šťastnému vztahu. Mnohé z toho určitě znáte, něco vás může zaskočit. Chcete-li mít doma šťastného muže, inspirujte se. Šťastně zadaní muži k domácí pohodě potřebují.

Když přijde Váš partner domů z práce a vy na něj vychrlíte hned, co máte na srdci, tak většinou jsou z toho partneři rozladění. Nejlepší je jim dát po příchodu domů dobrou půl hodinku klidu a pak pomalinku je zasvěcovat co se událo přes den. To samé platí i po probuzení. Váš úsměv dokáže víc, než tisíc slov.

Žena od narození má dar si pamatovat vše a řešit více věcí najednou. Ať už nakoupit, vyprat dtem na školu v přírodě, či popřát tchýni k narozeninám. U mužů, je to kapánek jiné.  Zkrátka neumějí myslet na víc věcí najednou. Je lepší, když mají misi zaměřenou na jeden úkol, pak dokážou nemyslitelné.

Nikdy partnerovi neuklízejte jeho soukromé místečko, kde má své poklady, ikdyž se Vám to třeba nelíbí, může to být třeba jeho dílna, auto či jen šuplík ve skříni. Je to jejich posvátné místo. Jak by se Vám líbilo, kdyby Vám někdo začal uklízet šminky, či přemisťovat věci v kosmetickém kufříku či pletení, nebo fotky v albu.

Další jedna z věcí, že muži tráví více času na záchodě než my ženy. Pokud partner nemá svůj kamrlík, kam se může schovat, či pracovnu, tak mu tu delší chvilku na záchodě dopřejte… třeba potřebuje jen vypnout a přijít na jiné myšlenky.

Muže taky jedna z věcí je, že nemají rádi plánovaní dlouho dopředu a natož třeba jen víkendu. Zkuste třeba někdy neplánovat a řešit věci až ten den a uvidíte, že muži budou rádi jen za to, že si můžou déle pospat či něco doma kutit, relaxovat.

Muži taky rádi ocení, když je v lednici něco dobrého na zub, co nemusí bez nějakých větších úprav chystat. Je to třeba naložený dobrý sýr, utopence, párky či vychlazené pivo, birell.

Dalším je pro muže velice důležitý spánek. Je málo partnerů, kteří si můžou přispat v týdnu, tak o to více se těší na víkend, jak se vyspí. Nebo dokonce si lehnou třeba s dětmi i po obědě. Uvidíte, že to prospěje i Vám, a pak budete všichni dobře naladěni.

Nejspornější je další jedna mužská potřeba a to, že muži někdy chtějí se jen tak, poflakovat a nedbat na osobní hygienu a být třeba v jednom tričku a kraťasech celý víkend a neřešit, že smrdí. U toho bych doporučila, s opatrností muže pochválit, když se po koupeli navoní, a říct že je Vám to příjemné, nebo volit slova prostá a najít si takového chlapa, na kterém Vám to nevadí. Podle mě nutit muže k osobní hygieně je nedůstojné. Po pravdě, až na výjimku nedbání na osobní hygienu, by jsme to i my ženy potřebovali takto slyšet od mužů. Třeba jen když si chcete popovídat, tak přeci existují i kamarádky. Tak že pokud chcete být ve vztahu v pohodě i vy, tak rozhodně by jste čas od času měla vyžadovat to samé i vy.