6 Tipů, jak mít šťastného chlapa

Je Váš partner poslední dobou mrzutý, nechce se s Vámi nějak moc bavit. Existuje řada důvodů, co za tím může být. V první řadě to nerozebírejte a nechoďte si pro rady ke svým kamarádkám. Běžte rovnou za svým přítelem či manželem a zeptejte se ho.

Jestliže je muž zamlklý a mrzutý, nejhorší, co můžete udělat, je pořád za ním chodit a ptát se ho: „Co ti je lásko? Stalo se něco? Kdyby vám to chtěl sdělit, tak už to dávno udělal. Asi si to chce nechat pro sebe. Dejte mu nějaký čas, on se zase brzy srovná. Dalším bodem je dát partnerovi volnost, nechodit všude s ním jako ocásek. Nechat ho večer jít s přáteli do hospody, samozřejmě určit do deseti být doma. Další z doporučených bodů co muže dělá spokojené je to, když žena experimentujte v sexu a není z ní uťápnutá holka.

Nenuťte však trpět vašeho partnera. Možná se vás bojí, možná vám chce udělat radost a tu hrůzu, kterou se jíte, pozře rovněž, ale pamatujte, že muž potřebuje maso. To ho udělá šťastným.

Nechte se rozmlazlovat, hýčkat. Muži to dělají svým polovičkám velmi rádi. Chtějí Vás ochránit před společenským světem, radit Vám s telefonem, poradit Vám v politice a prostě si Vás rozmazlovat třeba i dobrým uvařeným jídlem. A v neposlední řadě ho nebijte. Mužská oběť domácího násilí se za svá muka často navíc stydí a nikde o tom nevypráví, takže čísla mohou být mnohem větší.