Pan Božský

Vzpomínáte na pana Božského, který byl osudovým mužem Carrie Bradshawové ze slavného Sexu ve městě? Byla do něj zamilovaná až po uši, i když ji několikrát odmítl či se vypařil jak pára nad hrncem, byl v jejích očích ten pravý.

Jste žena, která ve skrytu duše stále věří a čeká na pana Dokonalého? Že tam někde určitě existuje. Vysnila jste si jeho podobu, vlastnosti, společnou rodinu, dovolenou nebo nezapomenutelné nezapomenutelné okamžiky?

Možná nakonec zjistíte, že Váš partner toho má s vaším vysněným panem Dokonalým společného mnohem víc, než by se mohlo zdát. Stačí se nad tím někdy zamyslet a zjistíte, že víc už hledat nemusíte. Přesto hledáte na každém muži chyby, nedokonalosti, cokoli, proč není tím „Božským“, se kterým byste spojila svůj život? Dejte mu šanci, a uvidíte, co se bude dít. S velkou pravděpodobností a s jistotou ho nikdy nepotkáte. Dokonalý člověk totiž neexistuje. Ale určitě, je někde na světě takový, který by byl pro vás ten pravý. Není proto ztrácet čas a nechat si utéct vztah s nadějným partnerem jen proto, že není ten Váš vysněný s tmavými vlasy či dokonce s modrými oči či dokonce plnou peněženkou peněz.

Žena nejvíce ocení u svého partnera, když ji umí naslouchat, umí dávat a nemyslím tím jen dárky ale i důvěru, city a porozumění. Vědět, že jste pro něj ta jediná.  Umí mít optimistický pohled na svět a má smysl pro humor. Nejvíc ale hledáme u svého partnera Lásku a zase jen lásku.