Kontrolujte svůj slovník

Doba se bez pochyby změnila od základů. Tento fakt však sebou nese kterákoliv doba. My jsme však součástí zrovna této. Když se rozhlédneme kolem sebe a nemusíme ani nijak zvlášť nastražit uši, jsme denně svědky vulgárních slovníků a výrazů, za které se i dlaždič může stydět. Hrubý a vulgární slovník byl vesměs doménou mužů, alespoň většinou tomu tak bylo. Dnes je ženy, bohužel, nekontrolovaně dohánějí.

Ženy snad stále představují jemnost

Ženy, jsou snad i dnes hrdými zástupkyněmi něžného pohlaví. Někdy to tak však vážně ani zdaleka nevypadá. Ženy se přestávají hlídat a je jim někdy snad úplně jedno, jak na okolí a zejména na muže působí. Vulgarity se ani v nejmenším nesnoubí se svůdností a křehkostí. vulgární žena je již dnes minulost přitažlivosti

Vulgarity neznamenají divokost

Dokážete si opravdu představit charakterního muže, na kterého zapůsobí vulgární žena? Buranské a vulgární výrazy o takovéto ženě mnohé a nelichotivé vypoví. Vulgarity nemají vůbec nic společného s temperamentem, nebo snad jistou divokostí a rozverností. Svůj temperament může žena projevit milejším a příjemnějším způsobem, než jsou vulgarity. A koneckonců, opravdu ani zdaleka, žena, která má takovýto vybraný slovník, jako žena nepůsobí. Ani u mužů to není zrovna nic přitažlivého, ale pořád jim je to jaksi bližší.

Není zájem, jako zájem

Samozřejmě, že každému z nás občas nějaká ta vulgarita, takříkajíc ujede. Některé vyhrocené, či trefné situace, si sem tam nějaký ten peprnější termín přímo zaslouží, ale určitě s citem a uváženě. Žena bude těžko opravdovou ženou, bude-li její mluva podepřena tanagerskými, stupidními a vulgárními výrazy. Vulgaritami a nevhodným slovníkem můžete určitě zaujmout, ne však lichotivě.