Správný styl oblékání

Na toto téma samozřejmě neexistuje v žádném případě jednoznačná a už vůbec ne správná odpověď. Módu a styl nevytvářejí módní návrháři. Ani omylem. Udávají jistý tón a dostávají do povědomí spotřebitelů konkrétní náměty a nápady. To je ale vše. Styl a módu už si pak utváří každý jednotlivec úplně sám. Jak a čím? Přesně tím, co má právě na sobě.dámy mají nejrůznější styly oblékání

Najděte svůj styl

Vaší pozornosti neunikl působivý a atraktivní muž. Na první pohled je dobře oblečený. Dejme tomu, že proběhne oslovení a pozvání na příští sklenku, či večeři.
Stále máte v živé paměti, že takový muž se v módě vyzná? Snad ano. To však neznamená, že se na schůzku i tak nemůžete obléknout podle svého. Nevsázejte na eleganci, pokud vám není vlastní. Lépe řečeno, klidně na ní vsaďte, ale ne násilím. Kombinujte oblečení tak, abyste se cítila opravdu příjemně.

Jak se tedy vhodně obléknout?

Vykolejená jste už jen z toho, že muž, se kterým se máte sejít, je na úrovni? Nepropadejte zbytečné panice. Ten pocit si snažte spíš užít, uchovat a emoce vložte do příprav. Pár rafinovaných bodů by vám mohlo v nouzi nejvyšší, pomoci.
Pamatujte tedy:
– černobílá ještě nikdy nic nezkazila
– výstřih zvolte spíše decentní
– pro svůj svůdný pocit nezapomeňte na vhodné spodní prádlo i přesto, že neplánujete nic intimnějšího
– vykašlete se na podpatky, pokud se v nich necítíte dobře
– kalhotová varianta může být velmi okouzlující, pokud vám kalhoty perfektně padnou
– neškrťte se ve svém nejlepším saku jen proto, že muž ve vás vzbudil dojem, že byste si jej měla vzít. Sako si oblékněte až k příležitosti, kterou vy sama považujete za, pro sako, nejvhodnější
Jako vyšperkovaný a konečný doplněk vždy zafunguje kapka kvalitního parfému na klíčních kostech.