Správné sexuální techniky udrží vztah

Chlapi jsou jako loutky a pokud to umíte, můžete je dokonale řídit. I jejich celoživotní oddanost lze docela jednoduše koupit. Kromě vaření a trochu přívětivého chování z vaší strany dělá hodně sex. To je skutečně držák vztahu. Funguje hlavně u vztahů, kde partneři mají méně peněz. Nevím proč. Možná, že nikam nejezdí, ve dvě se vrátí z fabriky a mají hromadu času. Bohatí chlapi jsou většinou hodně vytíženi a po příchodu večer domů nemají moc chuť na sex. Přesto lze i u těchto mužů sexuální touhy povzbudit. A ještě vám za to budou zobat z ruky.

  • Orální sex miluje každý chlap

Stačí když chlapa jednou za čas pokouříte a uvidíte tu pozitivní změnu v jeho chování k vám. Stačí dvakrát i jedno týdně jej pořádně vycucnout. Naučte se, jak to správně provádět. Nespěchejte, lízejte mu varlata. Zajíždějte ústy pořádně hluboko a tam vteřinu dvě posečkejte. Ze začátku je z toho ženské sice na zvracení, ale zvyknete si na to. Ty benefity, které za to obdržíte, rozhodně stojí. Ve finále si všechno sperma nechte nastříkat do pusy a polkněte nebo podržte v ústech. Ještě chvíli kuřte i když už je po všem. Penis je po výstřiku velmi citlivý a tuhle dokuřovačku si bude pamatovat na vždy.

  • Nechte si to udělat do zadku

Většina mužů sní o análním sexu. Na rozdíl od žen. My jej příliš nevyhledáváme. Ale dopřejte jej vašemu chlapovi a bude vás na rukou nosit, protože to nikde jinde zřejmě nedostane. Nacvičte si jej nejdříve sama, například s vibrátorem. O pomůckách jsme zde už psali, takže si pořiďte nějaký kvalitní vibrátor do průměru max. 4 cm a pravidelně si s ním vyšurujte zadeček. Po několika pokusech zjistíte, že je to velmi příjemné. Hodně používejte lubrikační gel. Jakmile se budete cítit dostatečně natrénovaná, zaučte i svého chlapa. Nechte at vám vylíže prdel, protře gelem a vsouká dovnitř svůj penis. Uvidíte tu radost v jeho obličeji. Jako by omládl o dvacet let.

  • Udělejte mu to s vibrátorem do zadku

Na oplátku mu i vy pořádně zmasírujte díru v zadečku. Můžete začít lízáním zadečku. Je to asi nejpříjemnější sexuální praktika, kterou můžete zažít. Střčte mu do zadečku prst nebo nějakou erotickou hračku (vibrační kolík, vibrátor,..). Přitom mu můžete kouřit nebo honit. Uvidíte jaké blaho bude mít v obličeji.

Všechny tyto metody jsou ozkoušeny mnoha ženami. Ne každá žena je jich schopná. Ale ty které jsou, obvykle bývají šťastné. Myslete na tyto drobné sexuální rady a vyzkoušejte aspoň jednu z nich.