Nebuď blbá, aspoň se tvař chytře I.

Žena přemýšlí na něčím důležítým

Najít si bohaté chlapa je poměrně snadné. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a podniknout útok (o tom v některém z budoucích článků). Ovšem mnohem těžší je si jej dlouhodobě udržet. Zatímco krátkodobě ulovit chlapa stačí jen dobře vypadat, pokud chcete bohatého chlapa udržet celý život, je třeba dobře vypadat a navíc ještě nebýt kráva. Tzn. že v sobě musíte mít trochu chytrosti.

Drtivá většina mužů, co mají prachy jsou chytří. Nemusí to být nutně superinteligenti, ale stačí když jsou přirozeně chytří. Starý dobrý selský rozum. Vy se musíte takovému muži aspoň trochu vyrovnat. Ze začátku to samořejmě nepotřebují. Stačí jim když jste hezká a můžou se vámi pochlubit. Ovšem později si také musíte o něčem umět povídat a s jeho přáteli si musíte rozumět. Pokud jste přirozeně inteligentní, tak zřejmě problém mít nebudete. Problém nastává, pokud jste blbá (pardon, že to píši takhle na rovinu, ale je třeba si to přiznat). Budeme se nyní zajímat pouze o ženy, které jsou hloupé. Cítíte se hloupá ? Jak se to pozná ? Částečně to lze již poznat ve školních letech. Jestliže jste často nosila domů špatné známky, pětky, čtverky a trojka byl úspěch, tak zřejmě moc chytrosti ti pánbů nenadělil. Ale se vším tímhle se lze vypořádat. Nemusíte mít vyznamenání a přece chytrá budete.

Níže uvedný seznam rad je vhodný hlavně pro mladší ženy, spíše dívky, které chodí na základní či střední školu. Nicméně pomůže i mladým ženám do třiceti let.

1) zační dělat nějakou aktivitu na co nejlepší úrovni

ženský fotbal v čr

Každý je nějakým způsobem nadaný. Proto hledej své nadání a mimoškolně se zabývej nějakou aktivitou. Obvykle je to sport, který tě navíc dostane do kolektivu stejně odhodlaných dívek. Pravidelné tréninky tě naučí zodpovědnosti, překonání samou sebe, zvyšení sebevědomí a navíc uděláš něco pro svou postavu. Nebavím se tady ale o ročním chození na bedminton. Ale o pět deset let aktivní sportovní činnost, kdy součástí jsou závody či zápasy. Může jít jakýkoli sport nebo třeba tanec. Zkrátka něco, co tě bude skutečně bavit.

Příklad: bývalá spolužačka ze základky moc chytrosti nepobrala. Většinu známek měla čtverky. Ale ve třídě jsme dělali závodně atletiku (šest intenzivních let). Poté vystudovala kosmetický učňák, ale díky sportu se stala trenérkou, udělala si kurzy na různé aerobicky, submy, crossfity a po pár letech získala neskutečné znalosti v oblasti sportu, fitness, zdraví, jídla. A přesto že neví, kterým směrem je Anglie, tak ji (bohatí) chlapi leží u nohou, protože umí o něčem mluvit jako expert – odborník, což mužům u žen velmi imponuje.

Příště se podíváme na další finty, které je možné dělat, aby jsi byla chytřejší.